Osobní vůně pro harmonizaci vnitřního muže a vnitřní ženy

  • Toužíš po vůni, která Tě bude provázet na Tvé cestě a podpoří Tě přesně v tom, co zrovna potřebuješ?
  • Chceš využít energii a účinky éterických olejů k vědomé práci na sobě?
  • Přeješ si vůni, která bude čistě přírodní a polaská Tvé čichové buňky?

OSOBNÍ VŮNĚ PRO PODPORU TVÝCH ZÁMĚRŮ

je tady právě pro Tebe

Jak tato služba probíhá?

Začneme 30 minutovou konzultací telefonicky nebo přes Messenger. Nejprve si popovídáme si o Tvých pocitech, o tom, čím právě v životě procházíš. S Tvým záměrem se poté spojíme pomocí vizualizace. Následně probereme jednotlivé kroky vedoucí k Tvému cíli, a také bloky, které Ti brání v jeho dosažení.

Já se potom na Tvůj záměr nacítím, použiju také aromaterapeutické karty a vyberu takové éterické oleje, které Tvůj cíl energeticky podpoří, harmonizují Tvoji psychiku a pomohou Ti otevřít se novým možnostem. Poštou Ti pošlu balíček se směsí éterických olejů a 10 ml jojobového oleje. Jejich smícháním vznikne Tvůj osobní olejový parfém.

Dále pro Tebe nahraju 10 minutové video, ve kterém Ti popíšu účinky vybraných éterických olejů a přidám také další aromaterapeutické tipy, jak můžeš s vůní pracovat a svůj záměr tak ještě více podpořit.

Vytvoření osobní vůně si cením na

990 Kč

Co o osobní vůni říkají ženy?

Vůně mi už dlouho chyběla a v čase změn, kterými teď procházím, jsem o to víc měla pocit, že ji nutně potřebuji.: Zuzana Tuhovčáková je profík, který se umí velmi dobře nacítit a naladit na to, co ani sami neřeknete, protože si to neuvědomujete. Namíchala mi nejen skvělou vůni, ale také mi natočila video, kde si opakovaně mohu připomínat to, co je pro mě důležité, a tak se více cestami ladit na své záměry!
Veronika PačesováSpecialistka na sociální projekty Zmen to
U Zuzky jsem si objednala voňavou konzultaci - tvorbu osobní vůně pro podporu mého záměru. Mým záměrem bylo posílení schopnosti stát si za svými potřebami. To byl tedy původní záměr. Během konzultace jsme se se Zuzkou dostaly k dalším tématům, Zuzka je krásně propojila dohromady a už jí v hlavě vznikaly nápady na esence, které jsou pro mě ty pravé. Po konzultaci jsem dostala video, kde mi Zuzka objasnila které vůně a proč pro mě vybrala. Vůni většiny esencí, které Zuzka do mé směsi míchala, dobře znám a říkala jsem si, že to bude zvláštní kombinace. Ale pak přišla poštou malá lahvička se skutečně neskutečně okouzlující vůní. Jsem nadšená, protože vůni si opravdu užívám a díky ní si i vzpomenu, že si mám opravdu stát za svým.
Eva VojtěchovskáKraniosakrální terapeutka Kraniosa
Už při vstupní konzultaci se Zuzkou jsem věděla, že to bude bomba. Vyptala se mne, co chci podpořit, provedla mě i krátkou vizualizací. Pak jsem od Zuzky dostala video, kde popisuje, jaké éterické olejíčky vybrala a proč. A už jsem se nemohla dočkat. Když vůně přišla, byla jsem úplně okouzlená. Voní mi naprosto úchvatně. Od té doby si ji nanáším několikrát denně. Připomíná mi, co je důležité a pomáhá mi soustředit se na můj projekt.
Bára AnčincováPrůvodkyně žen Měsíční stezka
O vlastní vůni na základě vonných olejů jsem snila dlouho, zároveň jsem měla strach, protože málokterou vůni snesu. Doma jsme přešli na netoxickou domácnost, kupované parfémy a vůně nepoužíváme a můj čich se po pár letech zbystřil a když chvilinku cítím nějakou těžkou nebo intenzivní vůni, rozbolí mě hlava. Stačí, že navoněná sousedka sjede výtahem přede mnou nebo že někdo ve třetím patře pověsí vyprané prádlo a já jdu dole po chodníku. Postupem jsem zjistila, že jedinou intenzitu, kterou snesu, jsou květové vody nebo vůně přírody, jako kvetoucí bezy či růže. Zuzka tak dostala velmi těžký úkol. Během naší online konverzace bylo vidět, že se nezalekla a že se jí pomalu skládá obrázek na vůni přesně pro mě. Poté, co jsem shlédla video, které mi Zuzka poslala a kde mi popsala jednotlivé vonné složky a jejich účinky, byla jsem velmi napjatá, jak bude výsledná kombinace vonět. Nedokázala jsem si vůbec představit, že by těch pár různých vůní mohlo vytvořit nějaký lahodný celek. Ale musím smeknout! Vůně mi úžasně pasuje. Během dne ji používám, je to taková moje osobní zbraň, přítel do nepohody a velice kladně na ni reaguji. Dokonce se mi po letech stalo, že si pod vůní představím něco víc. Ovoním se a ocitnu se uprostřed svěžího rána, cítím jemný vánek a vůni rosy. A tohle přesně je denní chvíle, kterou mám nejraději. Vždy to u mne navodí zklidnění, zároveň i osvěžení a dodá mi to odvahu do situací, které mě čekají. Zuzčino vonné kouzlení doporučuji všemi deseti! A to i těm, které mají z vůní respekt a jen tak něco nesnesou. Já se do své nové vůně úplně zamilovala a mám ji pořád při sobě.
Alena HradilováTvůrkyně látkových vložek Alucha
Již pár let nepoužívám parfémy. V prvním těhotenství mi prostě začaly vadit výrazné vůně a bylo po parfémech. Tak jsem si řekla, že to prostě zkusit musím. A byla to trefa do černého. Zuzana mi pomohla upřesnit můj mlhavý záměr, respektive více mých záměrů. Za to jsem jí neskonale vděčná, protože ze mne dostala mé klíčové bloky, které mne brzdí ve spokojenosti v osobním životě i v práci. V důvěře v sebe sama. Již jen toto uvědomění bylo pro mne neskutečně důležité a přínosné. Pak mi přišel mailem odkaz na vysvětlení složení parfému a která součást parfému umocňuje a posiluje ty vlastnosti, které potřebuji podpořit. Po shlédnutí tohoto videa vytvořeného mně a mému parfému na míru jsem se začala na svůj parfém neskutečně těšit. Parfém vytvořený na míru je PECKA! Když přišel, tak jsem obálku samou nedočkavostí roztrhala. Nosím jej v kabelce a už jen to mne posiluje, natož když se s ním navoním. Je to opravdový fyzický měnič mindsetu! Když chci na nějaké své slabé stránce pracovat (kterou jsem si v rozhovoru ujasnila), tak jej použiji a prostě jsem schopná se daleko lépe vypořádat se svými bloky. Děkuju! Parfém se úžasný, voňavý a prostě můj!
Jindřiška MlčkováFyzioterapeutka FyzioPolichno

Potřebuješ vědět více?

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů