Probuď svůj potenciál

Mým obrovským přáním je, aby si každá žena tvořila úžasný život přesně podle sebe. Protože je jedno, jak skvělý produkt či službu máš, dokud je neprodáš, Tvé sny zůstanou mihotavou představou. 

Nestačí sedět na gauči, vizualizovat, sbírat nápady do šuplíku a čekat, až Ti úspěch spadne do klína. Ani já ze dne na den nevydělala svůj první milion.

Z aromaterapeutky byznys mentorkou

V online podnikání jsem chtěla prorazit s aromaterapií, ale brzy jsem zjistila, že to není ono. Že moje poslání je ještě o krůček vedle. 

Tehdy mi přišla první myšlenka na mastermind... Ve zkratce – následovala jsem tohle nepřeslechnutelné volání a dnes pomáhám ženám podnikat v lehkosti.

Na celou mou klikatou cestu se podívej ve videu.

V čem jsem jiná?

  • Nedbám moc na poučky a marketingové oblbovačky nejsou můj styl.
  • Stále pracuju s aromaterapií a svoje klientky podporuju osobními vůněmi.
  • Jsem máma a svoje podnikání jsem dokázala vybudovat na mateřské.
  • Mým hlavním darem duše je láska, díky kterému pro své klientky držím bezpečný prostor.
Zuzanka umí dokonale vytvořit hřejivé prostředí, kde se cítím přijatá

Připadá mi, že věci se prostě začaly dít lehce a bez tlaku a že kousek po kousku odhazuji i já to, co ke mně nepatří, a posouvám se k sobě samé. Je velký rozdíl, když někoho něco učíte a sami tím nežijete, Zuzanka žije tím, co dělá a umí to skvěle.
Terka TománkováFB V souladu s posláním a s dary duše
Cítím neskutečnou vděčnost, že jsem poslechla své srdce

A nenechala se ovlivnit hlavou. Díky všemu co mě Zuzka naučila a dál učí jsem odložila svůj strach a dnes vedu ženy léčivými ženskými kruhy a učím jak propojit tělo a duši k uzdravení.
Vendula MelichárkováFB Cesta - proud života, setkání v kruhu
Vůbec jsem Zuzku neznala a najednou FB reklama

…a já šla do minitreninku. Bylo to super a vzhledem k tomu, že jsem byla její ideální klientka a poslouchala svou intuici, tak jsem uvěřila, že ona je má průvodkyně na cestě k podnikání. A když jsem uvěřila, že MŮŽU, peníze přišly. Nádhera!
Sylva ČernáŠperky syce.cz

Nečekej, prostě začni

A s důvěrou se otevři tomu, co bude přicházet. Všechny odpovědi máš uvnitř sebe. Jestli nevíš, jakou otázku si položit, aby ses našla, navedu Tě.

Roční akademie ženského energetického podnikání
Podnikej bez limitů
Podnikej v souladu se svou energií. Bez pouček. Bez limitů. Po svém. Po dobu 1 roku získáš členskou sekci s bohatým obsahem, pravidelnými cally a mojí láskyplnou podporou. Poskoč do vyššího patra a vytvoř si své úspěšné a ziskové podnikání. Brány akademie jsou právě teď otevřené.
Půlroční
mastermind
Podnikej jako bohyně
Mlhou opředené lehkosti v byznysu dáme jasné obrysy. Najdeš si svou podnikatelskou cestu, na které se budeš cítit dobře. Budu Ti oporou i rádcem, vytáhnu na světlo to, co je potřeba řešit. Mastermind otevírám 1× ročně. Přidej se na čekací listinu a já Ti dám včas vědět.
Individuální spolupráce 1:1
Staň se tvůrkyní svého života a podnikání
Podpořím Tě při výstupech z komfortní zóny, pomohu Ti uvědomit si svou hodnotu a adekvátně ocenit své služby. Podnikání nemusí být dřina. Pozveme Tvého vnitřního muže, který vezme všechny úžasné nápady, které si vysnila Tvá vnitřní žena, a přetaví je akcí v realitu.

S láskou Zuzana,
mentorka a průvodkyně žen, které se rozhodly vzít život do svých rukou