Voňavá cesta

vědomé ženy

Nechej se hýčkat,
nalaď se na svoji ženskost,
podpoř svůj záměr vůněmi.

S pomocí aromaterapie Tě povedu na cestě k sebelásce, kreativitě i smyslnosti.

Pomůžu Ti ujasnit si svůj záměr a pracovat s ním na úrovni těla i duše.

Ukážu Ti, jak v sobě nalézt svou dokonalou jedinečnost.

Co nabízím?

Osobní vůně pro podporu záměru

Není to jen tak ledajaký parfém. Při on-line konzultaci se nejprve na svůj záměr naladíš pomocí vizualizace. Já potom pro Tebe vytvořím jedinečnou vůni, která Ti bude průvodkyní na cestě za Tvými cíli.

Masáže

Přijď se na chvíli zastavit a odevzdat se přítomnému okamžiku. Dopřej svému tělu vědomý dotek a své duši voňavé pohlazení.

Živá setkání

Ženské kruhy, workshopy a rituály. Co mají společného? Prožitky s vůněmi, tvoření a nádhernou ženskou energii.
Voňavá cesta vědomé ženy Naskoč na vlnu vzájemné inspirace, podpory a sdílení. A vůně? Ty samozřejmě nebudou chybět.

"Péče o sebe není za odměnu."


Reference

Vůně mi už dlouho chyběla a v čase změn, kterými teď procházím, jsem o to víc měla pocit, že ji nutně potřebuji.: Zuzana Tuhovčáková je profík, který se umí velmi dobře nacítit a naladit na to, co ani sami neřeknete, protože si to neuvědomujete. Namíchala mi nejen skvělou vůni, ale také mi natočila video, kde si opakovaně mohu připomínat to, co je pro mě důležité, a tak se více cestami ladit na své záměry!
Veronika PačesováSpecialistka na sociální projekty Zmen to
U Zuzky jsem si objednala voňavou konzultaci - tvorbu osobní vůně pro podporu mého záměru. Mým záměrem bylo posílení schopnosti stát si za svými potřebami. To byl tedy původní záměr. Během konzultace jsme se se Zuzkou dostaly k dalším tématům, Zuzka je krásně propojila dohromady a už jí v hlavě vznikaly nápady na esence, které jsou pro mě ty pravé. Po konzultaci jsem dostala video, kde mi Zuzka objasnila které vůně a proč pro mě vybrala. Vůni většiny esencí, které Zuzka do mé směsi míchala, dobře znám a říkala jsem si, že to bude zvláštní kombinace. Ale pak přišla poštou malá lahvička se skutečně neskutečně okouzlující vůní. Jsem nadšená, protože vůni si opravdu užívám a díky ní si i vzpomenu, že si mám opravdu stát za svým.
Eva VojtěchovskáKraniosakrální terapeutka Kraniosa
Už při vstupní konzultaci se Zuzkou jsem věděla, že to bude bomba. Vyptala se mne, co chci podpořit, provedla mě i krátkou vizualizací. Pak jsem od Zuzky dostala video, kde popisuje, jaké éterické olejíčky vybrala a proč. A už jsem se nemohla dočkat. Když vůně přišla, byla jsem úplně okouzlená. Voní mi naprosto úchvatně. Od té doby si ji nanáším několikrát denně. Připomíná mi, co je důležité a pomáhá mi soustředit se na můj projekt.
Bára AnčincováPrůvodkyně žen Měsíční stezka
O vlastní vůni na základě vonných olejů jsem snila dlouho, zároveň jsem měla strach, protože málokterou vůni snesu. Doma jsme přešli na netoxickou domácnost, kupované parfémy a vůně nepoužíváme a můj čich se po pár letech zbystřil a když chvilinku cítím nějakou těžkou nebo intenzivní vůni, rozbolí mě hlava. Stačí, že navoněná sousedka sjede výtahem přede mnou nebo že někdo ve třetím patře pověsí vyprané prádlo a já jdu dole po chodníku. Postupem jsem zjistila, že jedinou intenzitu, kterou snesu, jsou květové vody nebo vůně přírody, jako kvetoucí bezy či růže. Zuzka tak dostala velmi těžký úkol. Během naší online konverzace bylo vidět, že se nezalekla a že se jí pomalu skládá obrázek na vůni přesně pro mě. Poté, co jsem shlédla video, které mi Zuzka poslala a kde mi popsala jednotlivé vonné složky a jejich účinky, byla jsem velmi napjatá, jak bude výsledná kombinace vonět. Nedokázala jsem si vůbec představit, že by těch pár různých vůní mohlo vytvořit nějaký lahodný celek. Ale musím smeknout! Vůně mi úžasně pasuje. Během dne ji používám, je to taková moje osobní zbraň, přítel do nepohody a velice kladně na ni reaguji. Dokonce se mi po letech stalo, že si pod vůní představím něco víc. Ovoním se a ocitnu se uprostřed svěžího rána, cítím jemný vánek a vůni rosy. A tohle přesně je denní chvíle, kterou mám nejraději. Vždy to u mne navodí zklidnění, zároveň i osvěžení a dodá mi to odvahu do situací, které mě čekají. Zuzčino vonné kouzlení doporučuji všemi deseti! A to i těm, které mají z vůní respekt a jen tak něco nesnesou. Já se do své nové vůně úplně zamilovala a mám ji pořád při sobě.
Alena HradilováTvůrkyně látkových vložek Alucha
Již pár let nepoužívám parfémy. V prvním těhotenství mi prostě začaly vadit výrazné vůně a bylo po parfémech. Tak jsem si řekla, že to prostě zkusit musím. A byla to trefa do černého. Zuzana mi pomohla upřesnit můj mlhavý záměr, respektive více mých záměrů. Za to jsem jí neskonale vděčná, protože ze mne dostala mé klíčové bloky, které mne brzdí ve spokojenosti v osobním životě i v práci. V důvěře v sebe sama. Již jen toto uvědomění bylo pro mne neskutečně důležité a přínosné. Pak mi přišel mailem odkaz na vysvětlení složení parfému a která součást parfému umocňuje a posiluje ty vlastnosti, které potřebuji podpořit. Po shlédnutí tohoto videa vytvořeného mně a mému parfému na míru jsem se začala na svůj parfém neskutečně těšit. Parfém vytvořený na míru je PECKA! Když přišel, tak jsem obálku samou nedočkavostí roztrhala. Nosím jej v kabelce a už jen to mne posiluje, natož když se s ním navoním. Je to opravdový fyzický měnič mindsetu! Když chci na nějaké své slabé stránce pracovat (kterou jsem si v rozhovoru ujasnila), tak jej použiji a prostě jsem schopná se daleko lépe vypořádat se svými bloky. Děkuju! Parfém se úžasný, voňavý a prostě můj!
Jindřiška MlčkováFyzioterapeutka FyzioPolichno
Na nabídku masáží od Zuzany jsem narazila počátkem letošního roku. Ráda a vědomě se o sebe starám a vím, že je to důležité také pro podporu sebelásky. Právě v tu dobu jsem řešila pocity vyčerpání, roztěkanosti a měla všeho plnou hlavu. Se Zuzanou, jsme mohly vše v klidu probrat, pomohla mi ve výběru vůně spolu s krásnými kartami, a po úžasné relaxační masáži jsem odcházela zrelaxovaná a nabitá novou energií. Myslím si, že aromaterapeutická masáž je vhodná pro každého, kdo si chce odpočinout, být na chvíli jen sám se sebou a nechat se hýčkat jemnými doteky a krásnou vůní, která alespoň mne povznesla nad starosti každodenního života.
Eliška
Se Zuzankou jsem se poprvé setkala na aromaterapeutickém workshopu, který byl pro mě obrovským přínosem. Ze Zuzanky vyzařovala pozitivní energie, a proto jsem se rozhodla vyzkoušet její aromaterapeutickou masáž, na kterou jsem šla původně jen kvůli svým problémům se zády. Avšak, během našeho povídání jsme se zaměřily na náročné období, které mě zanedlouho čeká, a které s sebou přinese stres a obavy. Směs olejíčků mi proto namíchala tak, abych se na tuto situaci lépe připravila, a zároveň, aby se mi ulevilo od bolesti zad. Výsledek je úžasný. Záda mě téměř nebolí (tomu stále nemůžu uvěřit), cítím se uvolněná, na problémy skoro nemyslím :-). Aromaterapeutickou masáž doporučuji každému, koho v jeho životě čeká důležité rozhodnutí, má před sebou náročnou situaci, nebo se v ní právě nachází. Skvělá je pro každého, koho trápí fyzická bolest, nebo si chce jen tak odpočinout, relaxovat, na chvíli vypnout a zapomenout na každodenní starosti. Zuzanka je člověk s obrovskou empatií. Umí Vás vyslechnout a nabít pozitivní energií. Masáž všem moc doporučuji a přeji mnoho krásných zážitků 🙂
Andrea
Objevovat účinky olejíčků na naše zdraví i pohodu mě velmi lákalo. Když jsem se tedy dozvěděla o aromaterapeutickém workshopu, neváhala jsem ani vteřinu a přihlásila jsem se. Workshop byl pohlazením pro mou duši a díky olejíčku, který jsem si vlastnoručně vyrobila a z workshopu odnesla, prožívám to opravdové pohlazení denně při péči o pleť. Spojení Zuzčina laskavého a odborného přístupu s omamnými vúněmi zaručilo příjemně strávený podvečer a odstartovalo mou cestu objevování okouzlujících vůní a jejich účinků. Díky Zuzce jsem získala mnoho užitečných informací, které zařazuji do každodennosti a stále se k nim vracím. Proto jsem s nadšením potvrdila svou účast na navazujícím Zuzčině workshopu, který byl svým zaměřením na výbavu letní lékárničky opět nabitý mnoha cennými radami pro prázdninové období a dovolenou. Teorie byla opět doplněna praxí, a tak jsem si s nadšením domů odnášela hned tři voňavé výrobky, kterými mohu řešit své zdravotní obtíže. Tím nejbáječnějším na těchto workshopech je pro mě vlastnoruční výroba olejíčků a dalších produktů, který si sama vyrobím přímo sobě na míru. Doporučuji tento zážitek a dáreček sama sobě všem ženám, které o sebe chtějí pečovat přírodní voňavou cestou nebo dopřát tento požitek svým blízkým. Děkuji Zuzce, že mi ukázala tento voňavý svět, a budu se těšit na další projekty a akce, které pro nás ženy s láskou a péčí připravuje.
Petra

O mně

Jmenuji se Zuzana. Miluji vůně, vědomý dotek a ženské sdílení.

Naučím Tě tvořit si vědomě čas pro sebe.

Doprovodím Tě na cestě k znovunalezení své ženské podstaty, sebelásky a cykličnosti.

Ukážu Ti, jak vystoupit z neustálého kolotoče myšlenek, abys konečně mohla začít žít tady a teď.

Pomůžu Ti vnímat své tělo jako chrám pro Tvou duši.

A když zrovna nebudu trávit čas péčí o Tebe, najdeš mě možná na hřišti s mými dvěma rošťáky, na louce meditující mezi bylinkami nebo nebo s flétnou v ruce s mojí milovanou cimbálovkou.


Chceš dostávat voňavé novinky?

Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely odesílání newsletteru