Aromaterapeutická holistická masáž

Potřebuješ si odpočinout? Chceš potěšit své smysly? Miluješ přírodu a její dary?

Objev kouzlo voňavého doteku a dopřej si dvě hodiny ničím nerušené relaxace.

V průběhu aromaterapeutické masáže vpluješ do stavu hluboké relaxace, ve které se aktivuje samoregenerační schopnost organismu, kterou navíc podpoříme účinky přírodních éterických olejů.

Jak aromaterapeutická masáž probíhá?

Poté, co se pohodlně uvelebíš na sedačce, zahájíme celou proceduru osobní konzultací. Budeme si povídat např. o tom, co ve svém životě aktuálně řešíš, jak se cítíš nebo jestli Tě něco bolí. Zeptám se Tě také, s jakým záměrem na masáž přicházíš a jak by ses chtěla cítit, až budeš odcházet.

Na základě našeho rozhovoru pro Tebe vybereme éterické oleje na míru Tvým potřebám, ke kterým si postupně přivoníš a sama zvolíš ty, které vás budou nejvíce přitahovat. Z těchto éterických olejů vzápětí namícháme Tvou osobní masážní kompozici.

Nyní nastává ta pravá chvíle přesunout se na masážní lehátko a dopřát si 90 minut uvolnění, hýčkání a relaxace. Můžeš se těšit na masáž zad, nohou, rukou, šíje, obličeje a hlavy.

Na závěr necháme masáž příjemně doznít. Je to čas pro Tebe, aby ses mohla pomalu vrátit ze stavu relaxace zpět do vnějšího světa.Než se rozloučíme, předám Ti lahvičku s namíchanou směsí, kterou si s sebou odneseš pro domácí použití, abys mohla její účinky využít na maximum.

Dvě hodiny jen pro Tebe, plné naslouchání, vůní, vědomého doteku, hýčkání a ženské energie si cením na:

1 300 Kč

Co o aromamasáži říkají mé klientky?

Na nabídku masáží od Zuzany jsem narazila počátkem letošního roku. Ráda a vědomě se o sebe starám a vím, že je to důležité také pro podporu sebelásky. Právě v tu dobu jsem řešila pocity vyčerpání, roztěkanosti a měla všeho plnou hlavu. Se Zuzanou, jsme mohly vše v klidu probrat, pomohla mi ve výběru vůně spolu s krásnými kartami, a po úžasné relaxační masáži jsem odcházela zrelaxovaná a nabitá novou energií. Myslím si, že aromaterapeutická masáž je vhodná pro každého, kdo si chce odpočinout, být na chvíli jen sám se sebou a nechat se hýčkat jemnými doteky a krásnou vůní, která alespoň mne povznesla nad starosti každodenního života.
Eliška
Se Zuzanou jsem se poprvé setkala na aromaterapeutickém workshopu, který byl pro mě obrovským přínosem. Ze Zuzany vyzařovala pozitivní energie, a proto jsem se rozhodla vyzkoušet její aromaterapeutickou masáž, na kterou jsem šla původně jen kvůli svým problémům se zády. Avšak, během našeho povídání jsme se zaměřily na náročné období, které mě zanedlouho čeká, a které s sebou přinese stres a obavy. Směs olejíčků mi proto namíchala tak, abych se na tuto situaci lépe připravila, a zároveň, aby se mi ulevilo od bolesti zad. Výsledek je úžasný. Záda mě téměř nebolí (tomu stále nemůžu uvěřit), cítím se uvolněná, na problémy skoro nemyslím :-). Aromaterapeutickou masáž doporučuji každému, koho v jeho životě čeká důležité rozhodnutí, má před sebou náročnou situaci, nebo se v ní právě nachází. Skvělá je pro každého, koho trápí fyzická bolest, nebo si chce jen tak odpočinout, relaxovat, na chvíli vypnout a zapomenout na každodenní starosti. Zuzana je člověk s obrovskou empatií. Umí Vás vyslechnout a nabít pozitivní energií. Masáž všem moc doporučuji a přeji mnoho krásných zážitků 🙂
Andrea

Zařaď do svého života voňavý rituál

Objednat se můžeš e-mailem na zuzana@vonavacesta.cz, SMS na číslo 728 547 462 nebo pomocí tohoto formuláře.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Chceš potěšit sobě blízkou ženu a aromaterapeutickou masáž jí darovat? S radostí Ti vystavím dárkový poukaz i s věnováním podle Tvého přání.

Kde mě najdeš?

Masáže probíhají v salónu ve Frýdku-Místku. Najdeš mě na adrese T. G. Masaryka 1129 v 1. patře.

Uvítá Tě masérka Zuzana Tuhovčáková, IČ 08773122.

Jsem žena, partnerka a máma dvou malých bytostí. Jsem také masérka, aromaterapeutka, průvodkyně ženskými kruhy a tvůrkyně projektu Voňavá cesta vědomé ženy. Díky aromaterapii jsem našla cestu sama k sobě, k prožitku přítomného okamžiku a 
k otevřenému srdci. Proto její voňavé poselství s láskou předávám dál.